image
21 Листопада 2025 12:18

20 листопада, приблизно о 16:00, сталася трагічна подія поблизу станції Слобідка в Одеській області. Поліція отримала повідомлення від диспетчера про нещасний випадок.
Попередні дані свідчать, що 59-річна жінка вирішила вибігти на залізничні колії, щоб зловити свою козу, яка втекла, і не зважила на сигнали машиніста. Незважаючи на екстрене гальмування, потяг не зміг уникнути наїзду, внаслідок чого жінка та її тварина загинули на місці.   
Наразі на місці події працює слідча група поліції, яка з'ясовує всі деталі інциденту для подальшої правової кваліфікації.