У місті Одеса патрульні виявили чоловіка, який керував електросамокатом, порушуючи правила дорожнього руху. Коли інспектори наказали йому зупинитися, він проігнорував їхні вимоги та продовжив рух. Інцидент стався 12 листопада на вулиці Посмітного. Про це стало відомо з повідомлення пресслужби поліції. Після того, як електросамокат було зупинено, стало очевидно, що водій має ознаки сп'яніння. Дослідження за допомогою приладу Drager виявило 0,43 проміле алкоголю в крові.
На порушника було складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 130 (Керування у стані сп'яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.