Троє осіб з Одещини, яких затримали за крадіжки, постануть перед судом. Зловмисники заволоділи мобільними телефонами, грошима, а також майном Укрзалізниці. Один із затриманих вже отримав вирок суду.
У березні 22-річний житель Ізмаїла, прогулюючись містом, помітив жінку, яка залишила без нагляду свій телефон на лавці. Скориставшись моментом, він викрав гаджет, завдавши потерпілій збитків на суму близько 4 тисяч гривень.
У жовтні 62-річний житель Ізмаїльського району, проходячи лікування в лікарні, скористався тим, що його сусід спав, і витягнув з його сумки понад 7 тисяч гривень, які одразу сховав.
27-річний житель Березівського району вночі на залізничній станції викрав 22 оглядові кришки та замок до них, завдавши шкоди АТ «Укрзалізниця» на суму понад 11 тисяч гривень.
Загалом крадії викрали майно на суму понад 22 тисячі гривень.
Поліція швидко встановила особи правопорушників і вилучила викрадене. Всі троє визнали свою провину.
Після збору достатньої кількості доказів, слідчі під процесуальним наглядом прокуратури повідомили про підозру у крадіжках, скоєних в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).
Справи щодо жителів Ізмаїльського району завершено, і обвинувальні акти направлено до суду.
Суд вже розглянув матеріали щодо молодшого правопорушника, призначивши йому 5 років ув'язнення з іспитовим терміном на рік. Протягом цього терміну він повинен реєструватися у пробаційній службі та повідомляти про зміни місця проживання.
Обвинувальний акт стосовно старшого з чоловіків наразі розглядається судом.