У Одесі правоохоронці висунули обвинувачення 46-річній жінці, яка привласнила гроші пенсіонерів. Інцидент стався в Київському районі, де 76-річна жінка разом з 85-річним чоловіком, повернувшись з-за кордону, виявила, що їхні пенсії не отримані.
Згідно з розслідуванням, фігурантка, яка працювала листоношею, знала, що пенсіонери перебувають за межами країни. Вона скористалася цим і підписала документи за них, забираючи гроші собі.
Протягом декількох місяців жінка привласнила понад 53 тисячі гривень, які мали бути доставлені літнім людям.
Слідчі пред'явили їй обвинувачення за ч. 4 ст. 191 та ч. 1, 4 ст. 358 ККУ. Жінці загрожує до восьми років позбавлення волі з можливими обмеженнями на заняття певними посадами. Обвинувальний акт уже переданий до суду.