image
13 Жовтня 2025 18:32

Вночі в Одесі, в Приморському районі, патрульні зафіксували порушення правил дорожнього руху водієм Ford. Як повідомляється пресслужбою Патрульної поліції Одеської області, під час перевірки особи виявилось, що чоловік перебуває в розшуку за самовільне залишення військової частини згідно з ККУ.
Водій також проявляв ознаки наркотичного сп'яніння, але відмовився проходити огляд. Під час оформлення протоколу він раптово рушив з місця, створивши небезпеку для поліцейських та пошкодивши майно паркінгу. На вимоги зупинитися не реагував, продовжуючи небезпечний маневр.
Поліцейські змушені були застосувати табельну зброю для зупинки автомобіля, а після цього затримали чоловіка з використанням фізичної сили та спецзасобів.
На щастя, внаслідок застосування вогнепальної зброї постраждалих немає.

На водія склали такі адміністративні протоколи:

  • ст. 130 КУпАП — керування в стані сп'яніння;
  • ст. 124 КУпАП — порушення ПДР, що призвело до ДТП;
  • ст. 122–4 КУпАП — залишення місця ДТП;
  • ч. 5 ст. 126 КУпАП — керування без прав;
  • ч. 1 ст. 122 КУпАП — порушення правил проїзду перехресть.

На місці події працює слідчо-оперативна група.