image
11 Жовтня 2025 15:04

Слідчі органи пред'явили водієві звинувачення і передали справу до суду. Чоловіку загрожує обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами.
Нагадаємо, що аварія відбулася в липні цього року ввечері на трасі Одеса – Рені, поблизу Татарбунар.
У ході досудового розслідування правоохоронці з'ясували, що 55-річний мешканець Роздільнянського району, керуючи пасажирським автобусом сполученням Кілія – Одеса, не дотримувався безпечної швидкості руху і допустив з'їзд автобуса в кювет з подальшим перекиданням.
В автобусі, окрім водія, знаходилося ще п'ятеро пасажирів. Внаслідок аварії постраждав лише 49-річний пасажир, якого доправили до лікарні з середньої тяжкості тілесними ушкодженнями у вигляді перелому руки.
Водій пройшов перевірку на стан сп'яніння – він був тверезий.
«Зібравши достатньо доказів, зокрема висновки кількох судових експертиз, слідчі пред'явили водієві звинувачення в порушенні правил безпеки дорожнього руху, що призвело до середньої тяжкості тілесних ушкоджень. Досудове розслідування завершено, і обвинувальний акт за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України передано до суду. Максимальне покарання за цією статтею – обмеження волі до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на той же строк», – зазначив начальник відділення поліції № 2 Білгород-Дністровського районного відділу поліції Едуард Коломієць.
Обвинувачення в суді буде підтримувати Білгород-Дністровська окружна прокуратура, під процесуальним керівництвом якої проходило розслідування.
Поліцейські знову закликають водіїв дотримуватись правил дорожнього руху. Не перевищуйте дозволену швидкість, будьте обережними та уважно слідкуйте за дорожньою обстановкою.