image
16 Вересня 2025 12:25

В Одеському регіоні правоохоронці виявили двох молодих людей, які займалися незаконним обігом психотропних речовин. Вони отримали повідомлення про підозру, а суд обрав запобіжний захід. За їхні дії передбачено серйозне покарання.
Співробітники поліцейського відділу № 4 Одеського управління зафіксували злочинну діяльність двох молодиків, 21 та 19 років, які мешкають у Красносільській громаді. Вони орендували квартиру в Південному, де займалися збутом психотропів. Через один з месенджерів молоді люди купували наркотики, розфасовували їх і продавали через «закладки».
Поліція затримала злочинців на місці, коли вони розкладали наркотики. Під час обшуку було вилучено 4 пакунки, які вони мали при собі, та 40 згортків, які вже були підготовлені для клієнтів. Проведено експрес-тестування речовин та направлено їх на експертизу для визначення ваги.
«Ми затримали підозрюваних відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вони підозрюються в незаконному придбанні та збуті небезпечних психотропних речовин за попередньою змовою. Згідно з частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу, за це передбачено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», – зазначив начальник поліції Євген Орлов.