image
04 Вересня 2025 18:20

У Одеській області чоловіку, який займався незаконною торгівлею наркотиками, загрожує серйозне покарання.
Співробітники поліції виявили, що 45-річний мешканець одного з сіл Південнівської громади продає обмежений наркотик - канабіс.
В результаті оперативних заходів правоохоронці зафіксували два випадки продажу даного «товару». Під час другого етапу операції затримали підозрюваного.
Поліцейські вилучили наркотики, які чоловік вже продав, а також гроші, отримані внаслідок злочинної діяльності.
Крім цього, під час обшуку за місцем проживання підозрюваного було знайдено та вилучено аналогічну речовину, а також інші предмети, що мають значення для слідства.
Всі вилучені речовини направлено на експертизу для визначення їхнього складу і ваги.
«Ми затримали зловмисника відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зібравши достатню кількість доказів, ми пред’явили йому обвинувачення за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу, що стосується повторного нелегального придбання, зберігання та збуту наркотиків. За це чоловіку може загрожувати до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання про застосування запобіжного заходу», - зазначив слідчий Іван Колесніков.
Процесуальне керівництво у справі веде Доброславська окружна прокуратура.