Правоохоронні органи висунули обвинувачення особам у навмисному знищенні чужого майна та направили справу до суду. За вчинене правопорушення їм загрожує тюремне ув'язнення.
Інцидент стався на початку червня в Київському районі Одеси.
Слідство встановило, що двоє молодих людей, повертаючись із пляжу, у дворі одного з житлових будинків злили паливо з автомобіля «ВАЗ» у свій мопед, після чого обливши колесо легковика, підпалили його.
Місцеві жителі помітили пожежу та викликали пожежників, які загасили вогонь. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав, проте автомобіль зазнав значних пошкоджень, власницею якого є 56-річна жінка. За оцінками експертів, сума завданих збитків перевищила 53 тисячі гривень.
В процесі розслідування співробітники поліції Одеської області, за підтримки кримінального аналізу та карного розшуку, виявили особи, причетні до злочину. Злочинцями виявилися 20-річні молодики з інших областей, які приїхали до Одеси в пошуках роботи та познайомилися. Один з них раніше був засуджений за крадіжку та незаконне заволодіння автомобілем на п’ять років з випробувальним терміном три роки.
Фігуранти були затримані в рамках процесуальних дій. За клопотанням слідчих, суд обрав для них запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
«Зібравши достатню кількість доказів під час досудового розслідування, ми висунули обвинувачення молодикам за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – у навмисному пошкодженні чужого майна шляхом підпалу за попередньою змовою групою осіб. Це злочин карається позбавленням волі до 10 років. Обвинувальний акт вже направлений до суду. Київська окружна прокуратура міста Одеси підтримуватиме обвинувачення,» - повідомила старша слідча Катерина Боратинська.