image
17 Липня 2025 13:13

В Одесі поліція затримала жінку з Запоріжжя, яка підозрюється у вбивстві. Жінка вже має кримінальне минуле за подібні злочини, і їй загрожує тривале ув'язнення.

Злочин стався минулого тижня в квартирі 63-річного одесита, коли його родичка виявила тіло і повідомила поліцію.

Встановлено, що до вбивства причетна 52-річна жінка, яка раніше була засуджена за вбивства і провела більше 20 років у в'язниці.

Жінка приїхала до Одеси на початку травня, де познайомилася з чоловіком і почала з ним жити. Між ними виникла сварка, під час якої жінка вдарила чоловіка ножем, після чого втекла. Чоловік помер на місці.

Причини смерті будуть встановлені в ході судово-медичної експертизи.

Поліція затримала підозрювану через кілька днів. Вона визнала свою провину. Правоохоронці вилучили знаряддя злочину для подальшого дослідження.

"Ми повідомили жінці про підозру у вбивстві, яке карається до 15 років або довічним ув'язненням. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту", - зазначив слідчий Владислав Монастирський.

Розслідування триває під контролем прокуратури.