В Одесі поліція затримала жінку з Запоріжжя, яка підозрюється у вбивстві. Жінка вже має кримінальне минуле за подібні злочини, і їй загрожує тривале ув'язнення.
Злочин стався минулого тижня в квартирі 63-річного одесита, коли його родичка виявила тіло і повідомила поліцію.
Встановлено, що до вбивства причетна 52-річна жінка, яка раніше була засуджена за вбивства і провела більше 20 років у в'язниці.
Жінка приїхала до Одеси на початку травня, де познайомилася з чоловіком і почала з ним жити. Між ними виникла сварка, під час якої жінка вдарила чоловіка ножем, після чого втекла. Чоловік помер на місці.
Причини смерті будуть встановлені в ході судово-медичної експертизи.
Поліція затримала підозрювану через кілька днів. Вона визнала свою провину. Правоохоронці вилучили знаряддя злочину для подальшого дослідження.
"Ми повідомили жінці про підозру у вбивстві, яке карається до 15 років або довічним ув'язненням. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту", - зазначив слідчий Владислав Монастирський.
Розслідування триває під контролем прокуратури.