Правоохоронці в Києві затримали злочинця, який втік після спроби підпалу квартири в Одесі. Слідство закінчило свою роботу, і обвинувальний акт вже направлено до суду. Зловмиснику загрожує тюремний термін.
На початку року до поліції звернувся 26-річний мешканець Одеси, який повідомив про спробу підпалу його квартири в Приморському районі. В результаті розслідування правоохоронці з'ясували, що злочин вчинив 28-річний житель Києва разом із 30-річним спільником, матеріали щодо якого виділені в окреме провадження.
За даними слідства, зловмисники приїхали в Одесу на автомобілі, піднялися на другий поверх багатоквартирного будинку, облили двері легкозаймистою рідиною, підпалили їх і втекли.
На щастя, ніхто не постраждав, адже вогонь швидко загас.
Поліція в Києві затримала молодшого з правопорушників. Підозрюваний не дав жодних пояснень. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 242 240 гривень, якою він не скористався.
«Маючи достатньо доказів, ми висунули звинувачення затриманому у спробі навмисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вчиненого за попередньою змовою групи осіб. Максимальне покарання за це злочин відповідно до ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – 10 років позбавлення волі. Обвинувальний акт вже направлено до суду. Інший фігурант оголошений у розшук за аналогічне злочин. Вживаються заходи щодо його затримання», - повідомив начальник слідчого відділу Павло Гавришко.
Слідчі та оперативники відділення поліції № 1 Одеського районного управління поліції № 1 спільно з ГУНП в Одеській області провели заходи під керівництвом Приморської прокуратури міста Одеси.