В Одесі розслідують випадок електричного ураження двох підлітків. Один з хлопців загинув, а інший отримав серйозні травми. Рятувальники також працювали на місці події, знявши постраждалого з даху вагону.
За інформацією поліції, подія сталася ввечері 9 березня біля залізничної станції на Балтській дорозі, про що повідомив свідок. Встановлено, що двоє хлопців піднялися на нерухомий потяг, де їх вразило струмом. Один з них, 16-річний підліток, отримав травми, які не сумісні з життям. 13-річного хлопця зняли з даху та передали медикам.
"Рятувальники, використовуючи триколінну драбину та мотузку, зняли постраждалого, якого у важкому стані госпіталізували до лікарні. Обставини події ще встановлюються", - зазначили в ДСНС.