10 грудня в Одесі запрацювала інноваційна лабораторія електронних комунікаційних мереж, що стала першою в Україні!
Що робить цю лабораторію винятковою?
- Сучасне обладнання від провідних виробників: CISCO, HUAWEI, Hewlett-Packard, ZTE та інші.
- Можливість автономної роботи навіть під час відключень електрики чи сигналів тривоги.
- Лабораторія розташована в укритті – навчання в безпеці!
Цей проект реалізовано завдяки співпраці між Державним університетом інтелектуальних технологій і зв'язку, Одеською ОВА та КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр».
Це новий етап підготовки фахівців у сфері комунікацій. Студенти отримають практичні навички та працюватимуть на найсучаснішому обладнанні.
Під час відкриття також відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця органів влади, університетів і бізнесу для відновлення зв'язку в умовах війни». Учасники обговорили стратегії забезпечення країни кваліфікованими кадрами та стабільною комунікацією, також йшлося про підготовку, перекваліфікацію та працевлаштування ветеранів.
Майбутнє комунікацій вже тут. І Одещина попереду!