В Одесі нещодавно завершився перший етап відкритого волейбольного турніру «Південна ліга», який проходив серед дівчат двох вікових груп: 2008 та 2010 років народження.
У турнірі взяли участь 11 команд з міст Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг та Житомир. Формат змагання охоплює 4 регулярні тури та 1 фінал.
У віковій категорії 2008 року народження одеська команда «Лантана» вразила своїми результатами, здобувши перемогу в усіх матчах, поступившись лише двома партіями. Друге місце зайняли волейболістки з Миколаєва, а третє – з Кривого Рогу.
Щодо дівчат 2010 року народження, команда «Джинестра» з Одеської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи продемонструвала вражаючий виступ. Спортсменки з Житомира здобули друге місце, а команда з Миколаєва – третє.
До складу команди «Джинестра» входили також гравці з секції пляжного волейболу.