image
19 Жовтня 2024 19:19

Вчора у Відні відбувся ювілейний музичний фестиваль, що з'єднує культурні традиції Одеси та Австрії.

Ця знаменна подія зібрала найкращих музикантів, продовжуючи традицію, яка стала символом Одеси.

Фестиваль, започаткований десять років тому Ігорем Покровським, став важливою частиною культурного життя Одеси. «Золоті Скрипки» продовжують справу видатного педагога Петра Столярського, який виховав багато обдарованих музикантів.

«Цей концерт у Відні – наш жест подяки за підтримку Одеси та України в цей складний час. Ми щиро вдячні Австрії за солідарність, і для нас велика честь представляти одеську культуру на такому високому рівні. Одеса завжди була культурною столицею України, і ми прагнемо зберегти її унікальну спадщину для майбутніх поколінь», – зазначив на відкритті фестивалю міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Фестиваль продовжує зміцнювати культурні зв'язки між Одесою та Віднем, відкриваючи нові музичні таланти та демонструючи багатий культурний спадок українського міста.