19 грудня в Одеській філармонії святкували ювілейний концерт зразкового хору "Забава" Мистецької школи № 3. Колектив відзначив 25 років творчої діяльності.
Директор Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Іван Ліптуга висловив свої вітання та вручив нагороди.
«Дуже важливо, що молоді музиканти з дитинства виступають на великій сцені, розвиваються поряд з професіоналами. Нещодавно в Оперному театрі відбувся культурний проект "Одеса. U-NEXT", який об'єднав мистецькі школи міста, демонструючи синергію початкової, середньої та вищої музичної освіти. Саме так у професійному середовищі виникають нові зірки Одеси», - зазначив Іван Ліптуга.
На концерті колектив "Забава" виступив у супроводі Камерного оркестру Одеської обласної філармонії ім. Д. Ойстраха (диригент - Володимир Дикий).
Молоді артисти продемонстрували віртуозність під керівництвом Світлани Смирнової. У заході також брали участь відомі музиканти та співаки, які тривалий час співпрацюють з колективом.
Хору "Забава" підтверджено звання "Зразковий".