22 грудня в Одесі пройшов захід легкої атлетики - перший етап Зимового кубка SEASIDE RUNNERS.
У змаганнях взяли участь 152 учасники з різних вікових категорій.
Серед найменших учасників (до 6 років) на дистанції 60 метрів перемогу здобули Регіна Кальченко та Лев Кальченко, срібні медалі отримали Ніка Польшина та Валера Ісаєв, а бронзу завоювали Олівія Луцкевич і Давид Горішок.
У віковій категорії 7-13 років серед дівчат на дистанції 1 км перемогла Валерія Цибулищенко, срібною призеркою стала Поліна Цибулищенко, а третьою фінішувала Вікторія Власюк. У юнаків на цій дистанції переміг Климентій Герасимчук, другим був Андрій Заснов, а третім - Андрій Кир'яков.
На дистанції 5 км перемогу здобули Ольга Мороз та Євгеній Ясінський, срібні призери - Єлизавета Шеремета та Денис Поляков, а бронзові медалі отримали Аня Новікова та Максим Петров.
На дистанції 10 км найшвидшими стали Софія Гармаш і Сергій Салтевський, другими фінішували Анна Осьмуха та Євген Вавілов, а третіми - Олена Тітова та Дмитро Болотний.
На найдовшій дистанції 25 км переможцями стали Каріне Григорян і Максим Кір'яков, срібні призери - Юлія Кирничанська та Віктор Лазанюк, а бронзу отримали Оксана Постоленко та Артур Жеребцов.
Окрім забігів, для дітей була підготовлена святкова програма.
* * * * *
Зимовий кубок - це серія забігів, що дозволяє оцінити фізичну підготовленість. Переможці визначаються за результатами окремих етапів та загальними результатами. Організатор - громадська організація SEASIDE RUNNERS за підтримки Одеської міської ради.