На минулому тижні, завдяки проєкту «Донор Одеса», в міській клінічній лікарні № 1 відбулася виїзна акція з донорства крові, організована командою Одеської обласної станції переливання крові.
Близько 30 осіб, серед яких співробітники та відвідувачі лікарні, стали донорами. Колектив лікарні активно бере участь у здачі донорської крові, як на місці, так і в рамках загальноміської ініціативи «Здай кров — врятуй життя».
З початку війни потреба в донорській крові залишається надзвичайно високою, оскільки кров необхідна для порятунку поранених захисників та інших пацієнтів.
Команди можуть організувати виїзну здачу крові у себе в офісі, дотримуючись наступних кроків:
1. Зібрати групу з 25-50 осіб, які бажають стати донорами. Важливо перевірити, що у потенційних донорів немає абсолютних протипоказань або тимчасових обмежень для здачі крові.
2. Зв'язатися за телефоном 0668422387 для узгодження дати або написати в телеграм @donorodesa.
3. Перед здачею крові потрібно дотримуватися певних обмежень в харчуванні та прийомі ліків.
***
Проєкт «Донор Одеса» з початку війни активно знаходить донорів для медичних установ. За цей час залучено понад 9000 донорів.
Актуальну інформацію про потреби в донорській крові можна знайти на телеграм-каналі Донор Одеса, а також у Департаменті інформації та цифрових рішень Одеської міської ради на каналі Одеса. Офіційно.
Відповіді на поширені запитання про донорство крові.