У Літньому театрі Міського саду відбулося урочисте відкриття виставки, присвяченої Дню художника. Ця подія стала результатом співпраці КУ «Міська художня галерея» та галереї ARTODESSA.
Виставка представила роботи студентів перших і других рівнів вищої освіти художньо-графічного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.
Людмила Крижалко, начальниця Управління культури Одеської міської ради, привітала учасників виставки з їхнім досягненням та вручила подяки.
На експозиції були представлені роботи в техніках холодного та гарячого батика, оригінальної графіки, колажу, олійного живопису, академічного малюнка та петриківського розпису. Твори демонструють різноманітність жанрів і методів, які використовуються в навчанні.