З початку навчального року 2024/2025 у 24 школах Одеської територіальної громади розпочали свою діяльність інспектори Служби освітньої безпеки.
Ці фахівці є зв'язковими між школами, батьками, учнями та викладачами, забезпечуючи ефективну комунікацію, реагуючи на різноманітні виклики та надаючи підтримку всім учасникам освітнього процесу.
Протягом вересня 2024 року інспектори проводили різноманітні заходи, спрямовані на протидію булінгу, насильству, дотримання прав дітей, правила дорожнього руху, безпечне користування Інтернетом, мінну безпеку та запобігання правопорушенням серед молоді.
Вони беруть участь у батьківських зборах, шкільних заходах, проводять навчання з евакуації та організовують майстер-класи та інтерактивні заняття.
Робота з реалізації діяльності інспекторів Служби освітньої безпеки у школах Одеси продовжується.