image
14 Листопада 2024 14:46

В Україні щороку проходить акція «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада по 10 грудня.

Метою акції є привернення уваги молоді до серйозних проблем, пов’язаних із насильством в родинах, торгівлею людьми та захистом прав жінок. У школах Одеси заплановані різноманітні заходи для формування нетерпимості до насильства.

Протягом листопада та грудня молоді мешканці Одеси братимуть участь у заходах, присвячених Міжнародному дню білої стрічки, а також у конкурсі відеороликів про протидію насильству та флешмобі «Людина починається з добра» у Facebook.

В освітніх закладах пройдуть: тематичні виховні години «Разом проти насильства», виставка дитячих малюнків «#HappуFamilyinOdessa», воркшопи, круглі столи, інтерактивні ігри та багато іншого.

Для учнів старших класів організують гру «Створимо коло безпеки!» та гру «Молодь і поліція проти насильства».

В рамках акції також підведуть підсумки конкурсу «Як я розумію ґендер».

Для педагогів організують кіноклуби з обговоренням фільмів на цю тему, а також семінари з відпрацювання механізмів взаємодії з іншими службами у питаннях запобігання домашньому насильству та булінгу.

Проблеми домашнього насильства та булінгу обговорять під час тренінгів психологічної служби.

За участю представників державних і громадських організацій відбудуться інформаційні заходи для батьків на теми «Сім’я – простір без насильства».