image
21 Січня 2026 11:37

Ось такі успіхи продемонстрували одеські лучниці на чемпіонаті України, що проходив у Львові. Змагання об'єднали спортсменів з різних куточків країни.

На етапі кваліфікації М-3х2 вихованки спортивної школи № 17 Поліна Ткаченко та Олександра Пєтухова зайняли 3 і 4 місця відповідно.

У командному заліку команда «Одеса-1» у складі Поліни Ткаченко, Олександри Пєтухової та Наталії Пастернак виграла змагання серед юніорів до 21 року.

У дисципліні «олімпійський раунд» Поліна Ткаченко досягла 2 місця серед юніорів, що дало їй можливість виступити на чемпіонаті Європи, який пройде в Болгарії у лютому.

Спортсменок підготували тренери Валерія Ткаченко та Олена Віхрова.