15 травня в Одеській філармонії відбувся благодійний концерт, який провів відомий кларнетист Юліан Мілкіс.
Про це стало відомо з повідомлення Одеської обласної філармонії ім. Давида Ойстраха на Facebook.
Юліан Мілкіс у супроводі камерного оркестру Одеської філармонії виконав твори славетного грузинського композитора Гії Канчелі.
Зібрані під час концерту кошти будуть передані благодійному фонду «Корпорація монстрів» для підтримки українських військових.
Слід зазначити, що Юліан Мілкіс – це всесвітньо відомий кларнетист, єдиний учень та протеже легенди джазу Бенні Гудмана, який народився в Одесі та переїхав до Канади ще за радянських часів. Пізніше він оселився в Нью-Йорку. Мілкіс виконував сольні концерти з Торонтським симфонічним оркестром, Камерним оркестром Вівальді, Едмонтонським симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром Ліону, Оркестром Ванкувера, Сеульським симфонічним оркестром та іншими. Під час війни музикант неодноразово приїжджав в Одесу з благодійними концертами.