Протягом двох насичених днів команди силових структур Одещини змагалися у спартакіаді, яка була організована під егідою Динамо.
Спортсмени змагалися в різних дисциплінах, демонструючи вражаючу силу, витривалість і командну роботу.
Найбільше враження справили наші рятувальники, які здобули перше місце!
Вітаємо наших переможців! Пишаємось вами!
Дякуємо ФСТ «Динамо» за можливість проводити такі чудові змагання та тренування.