image
18 Квітня 2025 10:41

Протягом двох насичених днів команди силових структур Одещини змагалися у спартакіаді, яка була організована під егідою Динамо.

Спортсмени змагалися в різних дисциплінах, демонструючи вражаючу силу, витривалість і командну роботу.

Найбільше враження справили наші рятувальники, які здобули перше місце!

Вітаємо наших переможців! Пишаємось вами!

Дякуємо ФСТ «Динамо» за можливість проводити такі чудові змагання та тренування.