28 лютого 2025 року в Одеському літературному музеї пройшло урочисте нагородження та концерт переможців ІІІ Міжнародного конкурсу піаністів під назвою «Всесвіт Й. С. Баха». У конкурсі взяли участь обдаровані молоді музиканти з Одеси, Києва, Дніпра, Миргорода, Івано-Франківська та навіть з Китаю.
Головною метою цього конкурсу є підтримка талановитих учнів мистецьких навчальних закладів, розвиток національної піаністичної традиції, а також популяризація поліфонічної музики українських композиторів.
«Цей конкурс вже третій рік поспіль об'єднує молодь через музику видатного композитора Йоганна Баха. Такі заходи сприяють культурному обміну між Одеськими та європейськими установами», – зазначив директор Департаменту міжнародного співробітництва Одеської міської ради Іван Ліптуга.
Лауреати конкурсу продемонстрували свої навички у виконанні творів Баха. Переможці були нагороджені дипломами та призами.
Цей конкурс заснований Департаментом міжнародного співробітництва, культури та маркетингу Одеської міської ради, а організатором виступила Одеська школа мистецтв №3.