Працівники комунальних підприємств постійно займаються ліквідацією наслідків вандалізму в місті. Невідомі особи пошкоджують меблі для відпочинку, розмальовують стіни підземних переходів і виривають рослини з клумб.
На початку тижня були зафіксовані випадки, коли невідомі розлили білу фарбу на алеї Міського саду. Співробітники КП "Міськзелентрест" вжили заходів для очищення плитки. Раніше повідомлялося про крадіжку 15 кущів троянд біля зупинки "Червоний хрест".
Нещодавно фахівці КП "Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство" усунули наслідки вандалізму в пішохідних переходах, де знову були виявлені графіті і пошкоджені ліхтарі.
У жовтні цього року електрики КП "Одесміськсвітло" зафіксували випадок вандалізму на Трасі здоров’я, де було пошкоджено 10 опор, викрадено автоматичні вимикачі і кабелі. Працівники підприємства відновили пошкоджене обладнання.
Працівники КП "Міські дороги" регулярно очищають зупинки громадського транспорту від графіті і встановлюють нові вітрини. Щодня невідомі залишають написи, ламають лавки і ушкоджують урни. Також зупинки страждають від ДТП.
Одеська міська рада закликає мешканців та гостей міста дбайливо ставитися до майна громади. Намірене псування майна карається законом.
***
Відповідальність за пошкодження комунального майна
Кримінальний кодекс України
Стаття 194. Умисне знищення або пошкодження майна
1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, карається штрафом до п’ятдесяти (850 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян...