image
02 Жовтня 2024 12:10

Комунальна установа «Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ» підготувала звіт про роботи, виконані в рамках оздоровчого сезону на узбережжі міста.

Завдяки новій двосторонній велодоріжці, яка була прокладена від 11-ї до 16-ї станції Великого Фонтану, велосипедисти тепер можуть безперешкодно дістатися до 16-ї станції з центру міста.

«Ця велодоріжка забезпечує безпечний проїзд містом. Ми спостерігаємо, як зростає її популярність, тому, за дорученням мера, ми продовжимо працювати над розвитком веломаршрутів у всіх районах міста», - зазначив заступник Одеського міського голови Павло Вугельман.

Президент велоклубу «Аркадія» також підкреслила позитивні зміни.

«Ця велодоріжка стала найкращою в Одесі. Я помітила, що з моменту її відкриття кількість велосипедистів значно зросла. Люди активно реагують на нову розмітку. Це радує, адже ми спостерігаємо за розвитком велосипедного спорту в нашому місті», - сказала Вікторія Бондаренко.

У планах міста - продовжити розвиток велотранспортної інфраструктури, включаючи нові веломаршрути для з'єднання спальних районів.