image
06 Лютого 2026 12:21

Місто Одеса отримало енергетичну підтримку на суму близько 4,5 млн грн завдяки співпраці з міжнародними партнерами.

Парк альтернативної енергетики Одеси поповнився шістьма новими генераторами. Підтримка надійшла від міст-побратимів: Фундація Гданська, ініційована місцевою владою, передала п’ять установок різної потужності, а місто Гайдельберг з Німеччини - один генератор середньої потужності.

Уся техніка буде використана на об’єктах критичної інфраструктури.

Одеса щиро дякує міжнародним партнерам за солідарність та підтримку.

Співпраця продовжується.