В Одесі стартувала нова ініціатива, яка передбачає використання «червоного для всіх» на перехрестях під час хвилини мовчання.
Щоденно о 9:00 на 13 перехрестях міста у рамках загальнонаціональної хвилини мовчання світлофорні сигнали працюють у режимі «червоний для всіх».
З 28 січня новий режим «червоний для всіх» також було впроваджено на перехресті проспекту Князя Володимира Великого та вулиці Владислава Бувалкіна.
Водіїв закликають дотримуватись уважності та ввічливості на дорозі.