На минулому тижні Одесу відвідав заступник міністра охорони здоров’я України Едем Адаманов з метою перевірки нових медичних об'єктів.
У лікарні № 11 нещодавно було відкрито нове кардіологічне відділення, яке обладнане найсучаснішими технологіями. Це важливий етап для розвитку медичних послуг в місті та поліпшення доступності для пацієнтів.
Планується розширення можливостей діагностики, адже лікарня № 11 є ключовим закладом для надання допомоги при важких травмах.
У рамках візиту також була проведена оцінка приміщення для встановлення МРТ - важливого обладнання, яке дозволить:
- швидко і точно оцінювати ступінь травм у пацієнтів;
- покращити якість діагностики;
- забезпечити безперебійність лікування без направлень до інших закладів;
- розширити можливості для ургентної діагностики.
«Впровадження МРТ стане важливим кроком для зміцнення лікарні № 11 як основного медичного центру для надання високоспеціалізованої допомоги мешканцям Одеси та відвідувачам», - підкреслила директорка Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Олена Колоденко.