image
04 Листопада 2025 18:19

Одеські озеленювачі з Комунального підприємства «Міськзелентрест» розпочали осінні роботи з висадження нових рослин у місті. Восени планується посадити понад 1050 молодих дерев, зокрема на вулицях, де раніше були викорчувані пні, планується висадка 330 саджанців (акація біла, клен-явір, ясен звичайний, софора японська, платан західний).

Цього тижня працівники підприємства висадили 9 софор на проспекті Українських Героїв, а також 3 софори в Міському саду.

Крім того, в Стамбульському парку озеленювачі висадили 70 кущів кизильника. Загалом восени планується висадити більше 1800 кущів у різних районах міста (бірючина, спірея, магонія, форзиція).