Вчора ввечері Одеса зазнала потужної зливи, супроводжуваної сильним вітром. Станом на ранок стало відомо, що внаслідок стихії в місті повалено 36 дерев та великих гілок. Місцеві комунальні служби оперативно розпочали ліквідацію наслідків.
Аварійні ситуації ліквідовують спеціалісти підприємств «Міськзелентрест», «Міські дороги» та «Житлово-комунальні сервіси». Роботи включають розпилювання повалених дерев і їх вивезення, а також прибирання сміття з вулиць.
В першу чергу комунальники зосередилися на звільненні доріг, автомагістралей та пішохідних зон від fallen дерев, а також прибирали дерева, що блокували доступ до важливих об'єктів. На даний момент завершено роботи на 25 адресах, ще на 11 локаціях тривають роботи.