Сьогодні, 5 червня, в Одесі відбувся веб-семінар під керівництвом Віцепрем’єр-міністра України — Олексія Кулеби, а також заступниці Міністра Наталії Козловської.
У заході взяли участь члени Одеської міської ради, зокрема: перший заступник міського голови Олександр Філатов, радник з питань доступності Олексій Морозов, а також керівники відповідних департаментів.
Під час обговорення було розглянуто реалізацію ініціативи «Рух без бар’єрів» та прогрес у впровадженні інклюзивного трамвайного маршруту «Північ–Південь».
Учасники акцентували увагу на технічних деталях маршруту, зокрема, обговорили маркування ділянок та план дій.
В Одесі триває активне маркування інклюзивного трамвайного маршруту «Північ–Південь». Нещодавно представниці проекту з Києва відвідали місто для ознайомлення з маршрутом. За результатами візиту затверджено план дій з реалізації.
Проект «Рух без бар’єрів» є частиною Національної стратегії створення безбар’єрного простору в Україні, до реалізації якої активно долучається Одеса.
Ініціатива інклюзивного трамвайного маршруту «Північ–Південь» була запропонована Одеською міською радою, погоджена Міністерством розвитку громад та територій України і повністю відповідає принципам Національної стратегії.
Координацію реалізації проекту на місцевому рівні забезпечує одеська Рада безбар’єрності.
БЕЗБАР’ЄРНА ОДЕСА